Upravit stránku

Co je biorezonance?

Biorezonance je neinvazivní metoda s celostním přístupem. Provádí se přístrojem, který pracuje na biofyzikálním principu a aplikaci kvantové fyziky. Komunikuje s organismem pomocí elektromagnetických frekvenčních vzorků, které upravuje a vrací zpět. Umožňuje také pracovat s frekvenčním vzorem substancí, bakterií, virů, alergenů atd.

Biorezonance umožňuje diagnostikovat příčiny onemocnění. Tato metoda u nás zatím není uznávaná univerzitní medicínou a spadá do oblasti alternativní medicíny, stejně jako akupunktura nebo homeopatie.

Je způsob působení vědecky podložen?

Několik vědeckých výzkumů v oblasti biofyziky dokazuje, že síly z elektromagnetického spektra mají hluboký účinek na biologické regulační systémy. Tyto výzkumy ještě nejsou aplikovány v univerzitní medicíně. Přesto byly v posledních desetiletích vyvinuty různé lékařské terapeutické metody na biofyzikálních základech. Jednou z těchto metod je biorezonanční metoda BICOM. Následně vzniklo mnoho případových studií, zpráv o získaných zkušenostech, zdokumentovaných observačních studií a studií o způsobu účinku.

ak funguje metoda BICOM?

Výzkum biofotonů vychází z toho, že buňky spolu komunikují prostřednictvím "světelných blesků" (vyzařování fotonů) - vyměňují si informace přes určité frekvence. Zatěžující vlivy nebo substance mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami. Ve zdravém těle funguje tato výměna informací bez překážky - každá buňka popř. část těla může splnit svůj úkol. Pokud tělo ovlivňují rušivé substance (jedy, viry, bakterie atd.) nebo zatěžující záření, mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami.

Pokud je komunikace mezi buňkami narušena, je také ztížena jejich práce, což se může projevit nejprve prostřednictvím poruch existenciální orientace (duševního stavu), poklesu výkonu, chronické únavy a později také organickými změnami a tomu odpovídajícími symptomy.

Mimobuněčná tekutina lidského těla není jen vyživovací médium buněk. Slouží také jako "zvláštní skládka odpadu" pro zatěžující látky v případě, pokud jsou vylučovací orgány jako např. játra, ledviny, střevo, přetíženy. Voda tvořící velkou část těla je optimální registr informací, ukládají se zde také informace zatěžujících substancí. Tato oblast není pro laboratorní metody lehce přístupná.

Na biofyzikální úrovni mohou být takové zátěže většinou rychle a bezbolestně testovány. Přístroj BICOM zde nabízí cennou pomoc. Tak lze v mnoha případech zjistit, jaké zátěže mohou vést u pacientů k zdravotním poruchám (např. bakterie, viry, elektrický smog, materiály používané ve stomatologii, alergeny atd.).

U zjištěných zátěží se provádí léčba přístrojem BICOM s odpovídajícími frekvenčními vzorky. Vlastní tělesná regulace může být prostřednictvím biorezonanční terapie BICOM podporována a urychlována. Zátěžové látky tak mohou být uvolněny a vyloučeny. Po vyloučení škodlivin se organismus dostává zpět do rovnováhy.

Více informací o metodě Bicom na stránkách BICOM optima

Co Vás může zajímat?

Postup terapie

U koho je biorezonance účinná?

Zkušenosti ukázaly, že biorezonanční metodu BICOM lze velice dobře kombinovat s klasickou medicínou. Je vhodná i pro léčbu těhotných žen od třetího měsíce těhotenství. Metoda biorezonance BICOM  je bezbolestná a šetrná a je vhodná pro děti.