Upravit stránku

Hojení rány po operaci 

Na Bicom k paní Míle chodíme celá rodina pravidelně, ale vůbec mě nenapadlo, že by mi to mohlo pomoct i po operaci menisku v levém koleni. Hned po propuštění jsem seděl na terapii v tom pohodlném křesle na terapii a říkal si, jak to asi může pomoct. Koleno mě bolelo jako čert a bylo oteklé, protože mě hned nutili procvičovat vazy. Absolutně jsem nechápal, že dennato byl otok poloviční a bolest skoro neznatelná i přes to, že jsem koleno protahoval. Na bicom nedám dopustit, protože to fakt funguje. Navíc mi paní Míla vždycky poradí i něco navíc, tentokrát to byla arniková mast na otok. Jsme rádi, že tuhle možnost máme. 

                                                                                                                                                                                                                    vděčný klient Radek

Očkování 

Před očkováním dcery jsem měla velké obavy, aby to zvládla bez vedlejších účinků. Dlouho jsem to oddalovala a když jsem se o své obavě zmínila na terapii u paní Kantůrkové, dohodly jsme se, že na to dceru připravíme pomocí biorezonance. Před očkováním jsme absolvovaly dvě sezení a po očkování také. Všechno proběhlo v klidu a projevilo se jen lehkou jednodenní rozladěností dcery. Od té dob řešíme biorezonancí spoustu situací nejen s dětmi od kašle, až po noční můry u syna. Celkově jsem vděčná, že nám paní Kantůrková vstoupila do života, umí vyslechnout a podpořit nás v trpělivosti. Jsem šťasná, že už rok nikdo z rodinu nepoužil jediný chemický lék. Biorezonanci u paní Míly doporučuji všem, komu není lhostejné jeho zdraví. 

                                                                                                                                                                                                                              klientka Eva L.

Popálenina

 

V neděli ráno mi přišla zpráva od klientky s dotazem, zda by pomohla biorezonance i na popáleninu. Chodí k nám na terapie na posílení imunity asi 4 měsíce. Když jsem uviděla fotku popáleniny, okamžitě jsem jí volala, ať přijede.

Klientka si popálila nárt nohy vařící vodou z hrnce. I přes důkladné chlazení na noze vznikl do druhého dne obrovský puchýř. Vzhledem k tomu, že k této události došlo týden před odletem na dovolenou k moři, obrátila se po pár dnech na lékaře. Lékařka popáleninu ošetřila tím, že celý puchýř odstřihla a otevřenou živou ránu potřela mastí Višněvského, Framykoinem a překryla ji mastným tylem a obvazem. Tím klientce způsobila nejen mokvání rány, ale i neuvěřitelnou bolest, přes kterou klientka nemohla chodit a ani stát na místě, zkrátka jen ležet s nohou nahoře. I delší sezení způsobovalo otoky a bolest rány.

Vzhledem k blížící se dovolené a obavám, jak celou situaci u moře zvládne, se obrátila na mě. Byla to neděle, 4 dny před odletem, který byl ve středu. Okamžitě jsme zahájily terapii.

Druhý den po terapii klientka navštívila jiného lékaře – ve fakultní nemocnici na popáleninovém centru. Když zde odkryla obvaz, nevěřila ani ona, ani lékař (který viděl foto zmokvané rány 24 hod předtím), že je to stejná rána a že mohlo dojít k takovému zlepšení. Rána byla zcela klidná, úplně čistá růžovo-červené barvy. Lékař ránu překryl speciálním krytím s obsahem stříbra a nohu převázal. Zároveň jí bylo lékařem doporučeno, aby u moře po celý pobyt nohu nenamáčela a převázala obvaz zhruba za 6 dní (v sobotu).

Tento den odpoledne jsme pokračovaly druhou biorezonanční terapií.

V úterý byla klientka již bez bolesti. Mohla bez problémů stát i chodit.

Ve středu večer po příletu do hotelu i přes doporučení, že má nohu převázat až v sobotu, obvaz odkryla. K jejímu překvapení byla rána z 95% (tedy celá až na malý kousíček) zaschlá. Vytvořila se na ni nová vrstva kůže, na kterou již bylo možné sáhnout.

Z obavy, aby se do rány přeci jen nedostala nějaká nečistota, se klientka několik prvních dní raději nekoupala. Ale již v sobotu překryla ránu náplastí Granuflex a od této doby se nijak neomezovala a koupala se každý den jak v moři, tak bazénech.

Po návratu z dovolené byla rána téměř bez známek popáleninového traumatu. Posuďte sami.

A co k tomto příběhu říká klientka?

Děkuji paní Kantůrkové, že mi zachránila vysněnou dovolenou – první dovolenou po cca 6 letech a zároveň první s malými dětmi, na kterou jsem se velmi těšila. Do této doby jsem absolvovala biorezonanční terapie pouze na posilu imunity. Ačkoliv se imunita zlepšila, nebyla jsem si jistá, zda je to skutečně Bicomem a nebo jen reakcí organizmu na přísun vitamínů. Po léčbě popáleniny, kdy došlo k prokazatelnému rapidnímu zlepšení právě po Bicomu, jsem si jistá, že tato metoda opravdu funguje.

                                                                                                                                                                                                                               klientka Míša

  • popálenina nártu nohy

Bolest bederní páteře

Dvacet let mě trápí bolesti bederní páteře. Několikrát jsem skončila na kapačkách a obstřiky páteře jsem podstupovala dvakrát ročně. Jen díky péči fyzioterapeutky, kterou si platím v posledních dvou letech dvakrát měsíčně, jsem v celkem stabilizovaném stavu. Bolest je ale každodenní součástí mého života. O biorezonanci jsem hodně četla a vůbec jsem tomu nedůvěřovala. Vyzkoušela jsem terapie na doporučení kamarádky a byla jsem naprosto v šoku, jaké souvislosti se zatížením orgánů jsou s bolestmi pohybového aparátu. Dnes kombinuji fyzioterapii a Bicom terapii pravidelně a podařilo se mi zbavit se alergií na potraviny, pyly a plísně a když náhodou začnu cítit bolest kdekoliv na páteři, okamžitě se objednávám na Biorezonanci a pak na masáž. Dnes už totiž vnímám jednotlivé signály mého těla okamžitě a nic nenechám náhodě.

                                                                                                                                                                                                                                  Veronika Š.

Opakované infekce močových cest

Na Bicom terapii mě poslal můj lékař vzhledem k opakujícím se infekcím močových cest a gynekologickým zánětům. Terapii Bicomem jsem absolvovala s nadějí, že pokud mi nepomůže ani toto, tak opravdu dojde na slova jednoho lékaře: „To víte, všem jsem taky nepomohl“. Po 5 měsících terapií jsem se zbavila všech nálezů bakterií a poté plísňového onemocnění kůže. Díky Bicom terapii se obnovuje postupně imunita, kterou mi léčba 48 dávkami antibiotik velmi narušila a po každém terapeutickém sezení mám více energie. Již tři měsíce jsem nemusela vzít lék na bolest. 

Marie K.

Vytržený zub

Bicom terapie já i moje rodina dlouhodobě využívám, proto mě napadlo se zeptat terapeutky na ošetření po plánovaném vytržení zubu. Již hodinu po trhání jsem seděla v jiném křesle než zubařském, na Bicomu. Po třech dnech jsem se na terapii zastavila znovu a díky tomu se rána velmi rychle zahojila. Co bylo pro mě naprosto neuvěřitelné, že jsem díky tomu neměla vůbec žádné bolesti.

Simona 

Bolesti svalů při vrcholovém sportu

Při vrcholové sportovní zátěži mě bolí svaly na nohou, protože na regeneraci nemá svalstvo dostatek času. Terapii na Bicomu jsem zkusil a byl jsem překvapený, jak dokáže podpořit regeneraci svalů. Teď nosím na těle čip a nechám si udělat občas kompletní diagnostiku, díky ní vím, které vitamíny a minerály musím doplnit.

Lukáš