Upravit stránku

Bolest bederní páteře

Dvacet let mě trápí bolesti bederní páteře. Několikrát jsem skončila na kapačkách a obstřiky páteře jsem podstupovala dvakrát ročně. Jen díky péči fyzioterapeutky, kterou si platím v posledních dvou letech dvakrát měsíčně, jsem v celkem stabilizovaném stavu. Bolest je ale každodenní součástí mého života. O biorezonanci jsem hodně četla a vůbec jsem tomu nedůvěřovala. Vyzkoušela jsem terapie na doporučení kamarádky a byla jsem naprosto v šoku, jaké souvislosti se zatížením orgánů jsou s bolestmi pohybového aparátu. Dnes kombinuji fyzioterapii a Bicom terapii pravidelně a podařilo se mi zbavit se alergií na potraviny, pyly a plísně a když náhodou začnu cítit bolest kdekoliv na páteři, okamžitě se objednávám na Biorezonanci a pak na masáž. Dnes už totiž vnímám jednotlivé signály mého těla okamžitě a nic nenechám náhodě.

Veronika, 39 let

Opakované infekce močových cest

Na Bicom terapii mě poslal můj lékař vzhledem k opakujícím se infekcím močových cest a gynekologickým zánětům. Terapii Bicomem jsem absolvovala s nadějí, že pokud mi nepomůže ani toto, tak opravdu dojde na slova jednoho lékaře: „To víte, všem jsem taky nepomohl“. Po 5 měsících terapií jsem se zbavila všech nálezů bakterií a poté plísňového onemocnění kůže. Díky Bicom terapii se obnovuje postupně imunita, kterou mi léčba 48 dávkami antibiotik velmi narušila a po každém terapeutickém sezení mám více energie. Již tři měsíce jsem nemusela vzít lék na bolest. 

Mia, 43 let

Vytržený zub

Bicom terapie já i moje rodina dlouhodobě využívám, proto mě napadlo se zeptat terapeutky na ošetření po plánovaném vytržení zubu. Již hodinu po trhání jsem seděla v jiném křesle než zubařském, na Bicomu. Po třech dnech jsem se na terapii zastavila znovu a díky tomu se rána velmi rychle zahojila. Co bylo pro mě naprosto neuvěřitelné, že jsem díky tomu neměla vůbec žádné bolesti.

Simona, 32 let

Bolesti svalů při vrcholovém sportu

Při vrcholové sportovní zátěži mě bolí svaly na nohou, protože na regeneraci nemá svalstvo dostatek času. Terapii na Bicomu jsem zkusil a byl jsem překvapený, jak dokáže podpořit regeneraci svalů. Teď nosím na těle čip a nechám si udělat občas kompletní diagnostiku, díky ní vím, které vitamíny a minerály musím doplnit.

Lukáš, 20 let