Upravit stránku

Stop kouření

Od známého jsem věděl, že přestal kouřit před 12 lety a že tenkrát byl na biorezonanci. Tak jsem to chtěl taky zkusil. Když jsme měli přípravný koučink na toto téma, uvědomil jsem si, že jsem na to nebyl ještě úplně připravený. Po terapii jsem si říkal, že to bylo super, že už tam mi to strašně smrdělo a neměl jsem vůbec chuť. Včera jsem se po dvou měsících objednal na další terapie, protože se chci zbavit chronického kašle a alergií. Celou dobu jsem si na cigarety ani nevzpomněl. Je to fakt super. 

                                                                                                                                                Pavel 

Diagnóza: Máte rakovinu....

Nepamatuji si nic, co mi lékař dál říkal po těchto dvou slovech. Běželo mi hlavou, že to není přece možné, proč zrovna já? Nebudu se rozepisovat, co se mi honilo hlavou po celou dobu léčení.  Moje kamarádka, když jsem jí brečela do telefonu, mi dala rezolutní pokyn, že mám zavolat paní Kantůrkové, že mi pomůže to zvládnout. Váhala jsem, protože jsem vůbec netušila o co se jedná a co mě čeká. První terapii jsem celou plakala. Styděla jsem se, že to nezvládám a vzlykala jsem jako malá holka. Dvě hodiny utekly jako nic a mě se vůbec nechtělo z toho pohodlného křesla odejít a přestat si povídat s paní Mílou. Cítila jsem najednou nějak jinak, než doposud. Nedocházelo mi, co se to vůbec děje, byla jsem jen neskutečně klidná a uvolněná. Další den jsem prospala, únava byla opravdu velká, ale konečně jsem se poprvé od diagnózy pořádně vyspala. Ten den jsem plakala štěstím. Cítila jsem malou jiskru naděje. Celou léčbu, chirurgický zákrok i chemoterapie jsem podstoupila společně s podpůrnou terapií na Bicomu, vše pečlivě načasované. Díky Bicomu jsem se cítila dobře a pokaždé měla hodně energie, nepropadla jsem panice a rychle se detoxikovala z chemoterapií. To, jak se mnou paní Míla pracovala psychicky, bylo klíčové pro moje uzdravování. Na chemoterapiích jsem vyprávěla vtipy a sestřičky říkaly, že jsou rády, že mě tam mají. Během léčby některé pacientky opustily tento svět, ale já jsem zatím tuto zkoušku zvládla. Věřím, že jsem se naučila vnímat svoje tělo, naučila se zastavit a odpočívat. To, co vypadalo jako katastrofa a konec života, mi přineslo nové přátele a spoustu poznání. Jsem šťastná, že mi tenkrát do života přišla tato možnost a že jsem poznala paní Mílu a její laskavou péči. Děkuji a věřím. Vlastně vím, protože já už na Bicom chodit nepřestanu!

                                                                                                                                     Vlasta z Hradce Králové                                                                                                                                  

 

Covid

Když se na PCR testu potvrdilo, že jsem pozitivní na Covid,  měl jsem už horečku přes 39oC a dusil jsem se kašlem. Manželka ještě ten den přivezla nahrané čipy s antivirovou terapií od paní Kantůrkové pro celou rodinu. Do druhého dne večer horečka ustoupila a hodně se mi fyzicky ulevilo. Později jsem se ještě nechal na Bicomu ošetřit, protože jsem občas kašlal a cítil dušnost. Podstoupil jsem terapii proti vytestovaným bakteriím a na posílení imunity. Od té doby jsem v pořádku a na tento strašák už ani nevzpomenu. Jsem rád, že Bicom znám, protože když se mi udělalo dobře, přestal jsem se obávat, jak to zvládnu.

                                                                                                                               Jirka 

Rýma, angína, kašel

U našich dvou dětí nekonečný příběh  s pravidelnou frekvencí po nástupu do školky, dokud jsme se neobjednali k paní Kantůrkové. Na začátku mi to přišlo trošku zvláštní, ale když se po půl roce navíc podařilo zbavit se atopického ekzému u syna a jarní alergie na pyly u dcery, což mě ani nenapadlo řešit, protože jsem to brala "jako už navždy", věděla jsem, že to prostě funguje. Na bicom chodíme pravidelně jednou za 3 měsíce a tak se nám daří udržet zdraví už rok. A když už něco začíná, syn mi řekne: "Mami, zavolej tetě na bicom". Za dva dny už není po nemoci ani stopa.  Paní Kantůrková nás naučila pracovat s nemocí komplexně, včetně práce s psychikou, udělali jsme i změny ve stravování a když něco přijde, hned voláme a domlouváme se na postupu. Líbí se mi, že paní Kantůrková propojuje přístup klasické medicíny s alternativní a proto se cítím dobře. Nezavrhuje lékaře a zároveň nás podpoří, když nemám trpělivost. Jsem moc ráda za chápavý přístup, který se mnou má. Děkujeme !!!                                          

                                                                                                                                                                           Jana z Kolína

 

Hojení rány po operaci 

Na Bicom k Míle chodíme celá rodina pravidelně, ale vůbec mě nenapadlo, že by mi to mohlo pomoct i po operaci menisku v levém koleni. Hned po propuštění jsem seděl na terapii v tom pohodlném křesle a říkal si, jak to asi může pomoct. Koleno mě bolelo jako čert a bylo oteklé, protože mě hned nutili procvičovat vazy. Absolutně jsem nechápal, že den nato byl otok poloviční a bolest skoro neznatelná i přes to, že jsem koleno protahoval. Na bicom nedám dopustit, protože to fakt funguje. Navíc mi Míla vždycky poradí i něco navíc, tentokrát to byla bylinková mast na otoky. Jsme rádi, že tuhle možnost máme. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   vděčný klient Radek

Očkování dcery

Před očkováním dcery jsem měla velké obavy, aby to zvládla bez vedlejších účinků. Dlouho jsem to oddalovala a když jsem se o své obavě zmínila na terapii u paní Kantůrkové, dohodly jsme se, že na to dceru připravíme pomocí biorezonance. Před očkováním jsme absolvovaly dvě sezení a po očkování také. Všechno proběhlo v klidu a projevilo se jen lehkou jednodenní rozladěností dcery. Od té dob řešíme biorezonancí spoustu situací nejen s dětmi od kašle, až po noční můry u syna. Celkově jsem vděčná, že nám paní Kantůrková vstoupila do života, umí vyslechnout a podpořit nás v trpělivosti. Jsem šťastná, že už rok nikdo z rodinu nepoužil jediný chemický lék. Biorezonanci u paní Kantůrkové doporučuji všem, komu není lhostejné jeho zdraví. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     klientka Eva L.

Popálenina

 

V neděli ráno mi přišla zpráva od klientky s dotazem, zda by pomohla biorezonance i na popáleninu. Chodí k nám na terapie na posílení imunity asi 4 měsíce. Když jsem uviděla fotku popáleniny, okamžitě jsem jí volala, ať přijede.

Klientka si popálila nárt nohy vařící vodou z hrnce. I přes důkladné chlazení na noze vznikl do druhého dne obrovský puchýř. Vzhledem k tomu, že k této události došlo týden před odletem na dovolenou k moři, obrátila se po pár dnech na lékaře. Lékařka popáleninu ošetřila tím, že celý puchýř odstřihla a otevřenou živou ránu potřela mastí Višněvského, Framykoinem a překryla ji mastným tylem a obvazem. Tím klientce způsobila nejen mokvání rány, ale i neuvěřitelnou bolest, přes kterou klientka nemohla chodit a ani stát na místě, zkrátka jen ležet s nohou nahoře. I delší sezení způsobovalo otoky a bolest rány.

Vzhledem k blížící se dovolené a obavám, jak celou situaci u moře zvládne, se obrátila na mě. Byla to neděle, 4 dny před odletem, který byl ve středu. Okamžitě jsme zahájily terapii.

Druhý den po terapii klientka navštívila jiného lékaře – ve fakultní nemocnici na popáleninovém centru. Když zde odkryla obvaz, nevěřila ani ona, ani lékař (který viděl foto zmokvané rány 24 hod předtím), že je to stejná rána a že mohlo dojít k takovému zlepšení. Rána byla zcela klidná, úplně čistá růžovo-červené barvy. Lékař ránu překryl speciálním krytím s obsahem stříbra a nohu převázal. Zároveň jí bylo lékařem doporučeno, aby u moře po celý pobyt nohu nenamáčela a převázala obvaz zhruba za 6 dní (v sobotu).

Tento den odpoledne jsme pokračovaly druhou biorezonanční terapií.

V úterý byla klientka již bez bolesti. Mohla bez problémů stát i chodit.

Ve středu večer po příletu do hotelu i přes doporučení, že má nohu převázat až v sobotu, obvaz odkryla. K jejímu překvapení byla rána z 95% (tedy celá až na malý kousíček) zaschlá. Vytvořila se na ni nová vrstva kůže, na kterou již bylo možné sáhnout.

Z obavy, aby se do rány přeci jen nedostala nějaká nečistota, se klientka několik prvních dní raději nekoupala. Ale již v sobotu překryla ránu náplastí Granuflex a od této doby se nijak neomezovala a koupala se každý den jak v moři, tak bazénech.

Po návratu z dovolené byla rána téměř bez známek popáleninového traumatu. Posuďte sami.

A co k tomto příběhu říká klientka?

Děkuji paní Kantůrkové, že mi zachránila vysněnou dovolenou – první dovolenou po cca 6 letech a zároveň první s malými dětmi, na kterou jsem se velmi těšila. Do této doby jsem absolvovala biorezonanční terapie pouze na posilu imunity. Ačkoliv se imunita zlepšila, nebyla jsem si jistá, zda je to skutečně Bicomem a nebo jen reakcí organizmu na přísun vitamínů. Po léčbě popáleniny, kdy došlo k prokazatelnému rapidnímu zlepšení právě po Bicomu, jsem si jistá, že tato metoda opravdu funguje.

                                                                                                                                                                                                                               klientka Míša

  • popálenina nártu nohy

Bolest bederní páteře

Dvacet let mě trápí bolesti bederní páteře. Několikrát jsem skončila na kapačkách a obstřiky páteře jsem podstupovala dvakrát ročně. Jen díky péči fyzioterapeutky, kterou si platím v posledních dvou letech dvakrát měsíčně, jsem v celkem stabilizovaném stavu. Bolest je ale každodenní součástí mého života. O biorezonanci jsem hodně četla a vůbec jsem tomu nedůvěřovala. Vyzkoušela jsem terapie na doporučení kamarádky a byla jsem naprosto v šoku, jaké souvislosti se zatížením orgánů jsou s bolestmi pohybového aparátu. Dnes kombinuji fyzioterapii a Bicom terapii pravidelně a podařilo se mi zbavit se alergií na potraviny, pyly a plísně a když náhodou začnu cítit bolest kdekoliv na páteři, okamžitě se objednávám na Biorezonanci a pak na masáž. Dnes už totiž vnímám jednotlivé signály mého těla okamžitě a nic nenechám náhodě.

                                                                                                                                                                                                                                  Veronika Š.

Opakované infekce močových cest

Na Bicom terapii mě poslal můj lékař vzhledem k opakujícím se infekcím močových cest a gynekologickým zánětům. Terapii Bicomem jsem absolvovala s nadějí, že pokud mi nepomůže ani toto, tak opravdu dojde na slova jednoho lékaře: „To víte, všem jsem taky nepomohl“. Po 5 měsících terapií jsem se zbavila všech nálezů bakterií a poté plísňového onemocnění kůže. Díky Bicom terapii se obnovuje postupně imunita, kterou mi léčba 48 dávkami antibiotik velmi narušila a po každém terapeutickém sezení mám více energie. Již tři měsíce jsem nemusela vzít lék na bolest. 

Marie K.

Vytržený zub

Bicom terapie já i moje rodina dlouhodobě využívám, proto mě napadlo se zeptat terapeutky na ošetření po plánovaném vytržení zubu. Již hodinu po trhání jsem seděla v jiném křesle než zubařském, na Bicomu. Po třech dnech jsem se na terapii zastavila znovu a díky tomu se rána velmi rychle zahojila. Co bylo pro mě naprosto neuvěřitelné, že jsem díky tomu neměla vůbec žádné bolesti.

Simona 

Bolesti svalů při vrcholovém sportu

Při vrcholové sportovní zátěži mě bolí svaly na nohou, protože na regeneraci nemá svalstvo dostatek času. Terapii na Bicomu jsem zkusil a byl jsem překvapený, jak dokáže podpořit regeneraci svalů. Teď nosím na těle čip a nechám si udělat občas kompletní diagnostiku, díky ní vím, které vitamíny a minerály musím doplnit.

Tomáš

Tento web využívá cookies

Pro chod webu jsou nezbytně aktivovány esenciální soubory cookies. Pro plnohodnotné poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti jsou nutné povolit i volitelné cookies. Kliknutím na následující tlačítko je zapnete. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti